Site Overlay

Pánské manžetové knoflíčky pro dobře oblečeného muže

Manžetové knoflíky patří k elegantním pánským doplňkům, které zdobí pánské košile již od 17. století. Pro použití manžetového knoflíku je třeba mít košili vhodnou pro pánské manžetové knoflíčky. Manžetový knoflík spojuje dva cípy manžety košile a je ozdobnou náhradou klasických knoflíků.

Manžetové knoflíčky Antorini

Manžetové knoflíčky jsou nejen elegantním doplňkem, často poukazují také na sociální status nositele. Již od sedmnáctého století muži toužili po doplňcích, které by byly elegantnější než samotná kravata. Formální oblečení dobře oblečeného muže si dnes bez manžetového knoflíku stěží můžeme představit.

Knoflíky ANTORINI

Knoflíčky se staly běžnou součástí elegantního společenského oblečení. Přestože někteří výrobci vyrábějí také manžetové knoflíčky pro ženy, jedná se spíše o výjimku, neboť většina manžetových knoflíčků je určená výlučně mužům.

Designové manžetové knoflíčky pro elegantního muže

Knoflíčky se vyrábějí z nejrůznějších materiálů a tomu také odpovídá cena knoflíčků. Mezi muži jsou nejoblíbenější designové knoflíčky z kvalitních materiálů jako je stříbro, zlato nebo diamanty. Důvodem je nepochybný vliv knoflíčků na určitou společenskou prestiž. Luxusní oblek doplněný o luxusní kravatu si žádá luxusní knoflíček.

Většina manžetových knoflíčků od luxusních výrobců je dodnes vyráběná ručně. Stejně jako pánské hodinky mají muži vášeň i pro manžetové knoflíčky.

Není neobvyklé, pokud má muž ve své sbírce velké množství, z těchto důvodů se pro manžetové knoflíčky prodávají také boxy na manžetové knoflíky.

Copyright © 2024 . All Rights Reserved. | Chique by Catch Themes