Site Overlay

Stříbrné manžetové knoflíčky ze stříbra 925/1000

Pánské manžetové knoflíčky z ryzího stříbra patří mezi luxusní knoflíčky s vysokou prestiží. Stříbrné manžetové knoflíčky se vyrábí z ryzího stříbra 925/1000, označení puncem je možné najít na každém knoflíčku. Při nákupu manžetových knoflíčků ze stříbra můžete vybírat také z pozlaceného stříbra nebo ze stříbra doplněného o diamant.

Knoflíčky z ryzího stříbra mohou pouze certifikovaní prodejci registrovaní u Puncovního úřadu v Praze, který dohlíží na pravost a kvalitu vzácných kovů. Certifikovaný prodejce na svých stránkách vždy uvádí registraci u Puncovního úřadu.

Máte-li rádi stříbro, můžete také vybírat z postříbřených manžetových knoflíčků, které jsou zpravidla o něco levnější.

Jak vybrat manžetové knoflíčky?

Při výběru manžetových knoflíčků je třeba zvážit, k jaké příležitosti budete knoflíčky nosit a v jaké cenové úrovni se Váš outfit bude pohybovat. Bylo by velkým společenským faux pas, pokud byste k drahému obleku, botám a dokonalému outfitu vybrali laciné knoflíčky. Stejné faux pas by ale mohlo nastat také, pokud byste vybírali knoflíčky pro významnou společenskou událost jako je například Ples v opeře a zvolili k obleku nevhodné knoflíčky. Mějte proto vždy na paměti, pro jakou událost knoflíčky vybíráte. Vyhnete se tak společenskému prohřešku. Pro výjimečnější a váženější příležitosti vybírejte knoflíčky z drahých kovů ve vyšší cenové hladině.

Stříbrné manžetové knoflíčky

Vybíráte-li knoflíčky pro obchodní jednání, prezentaci na veletrhu nebo pro business konferenci, volte knoflíčky, které budou ladit k Vaší kravatě a obleku. Velmi oblíbené jsou knoflíčky zdobené perletí či onyxem.

Stříbrné manžetové knoflíčky s perletí a onyxem

Vybíráte-li knoflíčky pro večerní událost jakou je ples nebo výjimečnější události jako je svatba, oslava narozenin či významného jubilea, můžete volit knoflíčky lesklé doplněné například o krystal Swarovski. Velmi hezky působí, jsou-li knoflíčky sladěné s oblečením Vaší partnerky.

Manžetové knoflíčky s krystaly Swarovski

Manžetové knoflíčky jako dárek

Manžetové knoflíčky se skvěle hodí také jako dárek k narozeninám, výročí, jako dárek obchodnímu partnerovi či jako dárek z lásky. Široký výběr knoflíčků umožňuje vystihnout zálibu obdarovaného. Knoflíčky s tenisovou tematikou mohou být velmi hezkým dárkem pro hráče nebo milovníka tenisu, stejně jako knoflíčky Spitfire pro pilota či milovníka letectví. Knoflíčky dodávané v luxusní dárkové krabičce jsou pak dokonalým dárkem.


Copyright © 2024 . All Rights Reserved. | Chique by Catch Themes